Tepelná čerpadla PANASONIC

KOVOSLUŽBA OTS, a. s. představuje tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea, na která je poskytována záruka 5 let.

 

obr1 Touha po zdokonalování činí společnost Panasonic světovou špičkou  nejenom v oblasti elektroniky, ale také v klimatizaci a vytápění. Průmyslové kapacity společnosti Panasonic a oddanost životnímu prostředí se umožňuje vydat novými cestami výzkumu a vývoje inovativních technologii, které ovlivňují náš život. Společnost Panasonic, která má přes 30 let zkušeností a exportuje své výrobky do více jak 120 zemí celého světa, je nesporně jedním z předních výrobců klimatizací. Více než 100 miliónů vyrobených kompresorů je přesvědčivým důkazem vysoké kvality klimatizací a tepelných čerpadel Panasonic. Díky těmto zkušenostem a kvalitě si dovoluje společnost Panasonic poskytovat záruku na kompresory v délce 5 let.
Katalog ve formátu PDF ke stažení zde.

AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!
AKCE KLIMA

Uvedená cena zahrnuje montáž vnitřní a venkovní jednotky, propojení chladivovým potrubím a oživení tepelného čerpadla.


Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea ve dvou provedeních

 

Principielně se jedná o tepelné čerpadlo systému vzduch-voda využívající energii z venkovního vzduchu, která se předává pak ve formě vody pro vytápění domu a přípravu teplé užitkové vody.

Split systém (dělený)

Jak už sám název napovídá, jedná se o dělený systém skládající se z venkovní jednotky a z vnitřního hydroboxu, na který je pak možné napojit zásobník teplé užitkové vody. Propojení venkovní jednotky a vnitřního hydroboxu vždy vyžaduje propojení chladivovým potrubím. Dělené SPLIT provedení tepelných čerpadel Aquarea je nabízeno ve výkonových řadách 7, 9, 12, 14 a 16 kW topného výkonu.
klima-inst


Monoblok systém

Má pouze venkovní jednotku. Instalace nevyžaduje přípojku chladiva a je připojena pouze k systému topení. Tento systém se snadněji instaluje, avšak vyžaduje větší prostor. Monoblok provedení tepelných čerpadel Aquarea je nabízeno ve výkonových řadách  9, 12, 14 a 16 kW topného výkonu.
monoblok

Inverter + kompresor pro ještě větší účinnost – záruka 5 let


Dodáním více než 100 milionů kompresorů Panasonic potvrdil svoje špičkové postavení v produkci spolehlivých tepelných čerpadel vynikající kvality s úsporou až 30% energie v porovnání s tradičními systémy bez invertoru.
inverter

Maximální účinnost i při -7 °C

Produktová řada Aquarea byla specielně konstruována pro zajištění maximální účinnosti i při extrémních teplotách.
tabulka

Podmínky: Vstupní teplota vody: 30 °C. Výstupní teplota vody: 35 °

Příklad aplikace tepelného čerpadla pro podlahové topení a zásobník teplé užitkové vody

příklad


Tepelné čerpadlo AQUAREA  v provedení SPLIT

Dělené jednotky UD/SHD jsou určené pro instalaci s nízkoteplotním systémem vytápění (podlahové topení a nebo nízkoteplotní otopné plochy).


K tepelným čerpadlům Panasonic Aquarea je možné dodat volitelné příslušenství solární soupravu s možnost připojení solárních panelů na zásobník TUV.
příslušenství

Panasonic nabízí široké spektrum řešení na klíč pro vytápění a klimatizaci domácností, středně velkých staveb, jako jsou úřady a restaurace, a proto věříme že nabízené produkty si najdou cestu i k Vám.

Žádost o informace / Objednávka
Podnikání v oboru chladicí a klimatizační techniky
Podnikání v oboru chladicí a klimatizační techniky
Jméno (firma) *
Jestli máte, vyplňte prosím Vaše IČ:
e-mail *
telefon *
vložte Vaši zprávu
opište prosím velká černá písmena *

 
Joomla SEO powered by JoomSEF